Pořádané závody

Zde najdete přehled všech závodů, které OK Doksy za téměř čtvrtstoletí své existence uspořádal. Tučně jsou zvýrazněny důležité závody. Nejdůležitější akcí bylo určitě MČR na klasické trati v roce 1999 v Ostrově u Tisé na mapě Volská říše.

 

1989         14. 10. - Závod v orientačním sprintu, Doksy - Myšlín

1990         13. 10. - OŽ JO - klasika, Staré Splavy - Havířský vrch

1991         30. 3. - OŽ JO - klasika, Staré Splavy - Havířský vrch

                  12. 10. - OŽ JO – krátká trať, Doksy - Spáleniště

1992         28. 3. - Veřejný závod, velmi dlouhá trať, Doksy - Spáleniště

                  18. 4. - Oblastní žebříček, Bezděz - Spáleniště

                   3. 10. - Oblastní žebříček – krátká trať, Staré Splavy - Karolína

1993         19. 6. - Oblastní přebor - krátká trať, Dubá - Barbora

1994         30. 4. - MČR na dlouhé trati, Doksy - Mariánská cesta

1995         1. 4. - OŽ Ještědské oblasti, Doksy

1996         13. 4. - OŽ Ještědské oblasti - klasika, Doksy - Mariánská cesta

1997         19. 4. - Oblastní přebor JO - krátká trať, Staré Splavy - Haida

1998         4. 4. - Oblastní přebor JO - krátká tratť, Okna – Pateřinka

                  11. 10. - Oblastní přebor JO - sprint, Doksy – Jarmila

1999         10. 4. - OŽ Ještědské oblasti, Okna – Pateřinka

                  18. 9. - MČR na klasice, Ostrov u Tisé, Volská říše –                     spolupořadatelství s SUL

2000         8. 4. - OŽ Ještědské oblasti - krátká trať, Staré Splavy – Haida

2002         19. 5. - Pohár elity, celostátní závod – klasika, Nová Skalka,                     Selská rokle – spolupořadatelství s SCJ

2003         6. 4. - OŽ Ještědské oblasti – klasika, Doksy - Borný

2004         28. 3. - OŽ Ještědské oblasti – klasika, Doksy - Borný

2005         9. 4. - OŽ Ještědské oblasti – klasika, Staré Splavy - Selská rokle

                  10. 9. - Celostátní žebříček štafet, Břehyně – Oltářík - s SCJ

                  10. 9. - Celostátní žebříček sprint, Staré Splavy – Rudý říjen – s SCJ

2008         1. 5. - OŽ Ještědské oblasti - krátká trať, Staré Splavy – Borný

2009         26. 9. - OŽ Ještědské oblasti - klasika, Staré Splavy – Karolína

2011         25. 9. - OŹ Ještědské oblast - krátká trať, Vrchovany - Brabora 

2013         13.4. - OŽ Ještědské oblasti – krátká trať, Doksy – U pískovny

                  13.4. - OM Ještědské oblasti – sprint, Doksy – Doksy - Jih

2014       21.9. - OŽ Ještědské oblasti - klasika, Staré Splavy - Karolína,                            Vlčí říše