3. a 4. závod ŽB Čechy - samá voda

20.05.2014 16:57

Konal se za humny. A máme stan. A Vítka. A bylo nás hodně. Tím ale skoro veškeré klady končí, domácí prostředí jsme moc nezužitkovali.

Ale jo. Sobotní dlouhá klasika se proměnila skoro u všech v závod na houževnatost a to se počítá, v cíli se hrdinou cítil možná každý. Málokdy se i v zimě stává, že už na startu člověk drkotá zubama, natož v květnu. Naštěstí bylo ve stanu příjemně a i ty nejspořeji oblečené z holek všechno statečně zvládly.

Neděle naplno odhalila, že většinová klubová taktika (houbaření - totiž doběhnou "někam tam", kde si myslím, že by měl lampion být a chodit tam sem a tam tak dlouho, dokud ten svůj nenajdu) v závodě, kde přesnost směru a vzdálenosti je rozhodující, nefunguje. Všichni bycham si měli zapamatovat, jak vypadá závod, kde se čistými dohledávkami nedá sice nic získat, ale nečistými poztrácet spoustu minut.

Neměl by zapadnout sobotní dobrý výkon Vítka, asi zatím nejlepší v A-žebříčcích. Škoda, že v neděli si dopřál pětiminutovku i on.

No a jak si stojíme po 4 závodech?

Ve svých B- kategoriích jsou: Tonda 6., Petra 5., Tom 9., Pavla 14. a David 19. Ostatní se k bodům ještě nepropracovali.

V Ačku je Vítek po 3 závodech 14.


/t/


—————

Zpět