Ledový Rozvadov

07.09.2015 11:44

Přeruším mlčení webovek a poreferuji o posledním dvojzávodě ŽA a ŽB Čechy, kam si osm z nás zajelo rozšířit případně doplnit jarní bodovou sklizeň.

Za prvé - ještě nikdy jsem nebyl tak vděčný nápadu koupit klubový stan.

Za druhé - ještě nikdy jsem se tak v září neklepal zimou a to jsme zažili už i sníh na Ramzové nebo ledové vichry v Orlických horách. V úterý jsem, namočen v jezeře, ještě netušil, že by to chtělo vyndat z hlubin skříní dlouhé moiry. Holt chtělo to domyslet, že se jede do 650 m. n. m.

Za třetí - v neděli jeden Synek jedno zlato vyhrál, ale nebyl to ten náš a nebylo to v lese.

Za čtvrté - bylo to hezké a říkali to i ti, kterým se nedařilo. Ale těch zas tak moc nebylo, snad jen k Pavle se v sobotu choval místy les nehezky a stavitel ještě hůř. Vím, jak jí asi bylo, měli jsme tři postupy společné a jeden 200 m rovně v tmavozeleném stál fakt za to. Mlaďoši v H14 neběželi špatně, ale furt to není úplně ono, těch minut, které ztrácej, je docela dost. To jako Péťa s Davidem. Trénujete málo, hoši. Vítek trénuje dost a taky v sobotu to vůbec nebylo špatné, i když radost nejenom jemu zkazil neuvěřitelně ulétnuvší vítěz H18A. V neděli mohla být první desítka určitě taky, jenže vytahovat z nohy klacek skrz botu holt pár minut zabere. Marcel to jel zkusit a šlo to, nárt vydržel, Marcel odpajdal oba dny, ten druhý dokonce i odvisel. Petra pronesla záhadným tónem, že béčka jsou béčka. Že to jsou prostě béčka. Tonda se usmíval, pak běžel a pak se zase usmíval. Tak to asi taky nebylo špatný, zvlášť první den. Já jsem si po několika letech užil pocit, jak se běhá, když člověka nic nebolí, párkrát si zatrénuje a vyběhne každý kopec.

A pak se udělal konečný účet. Takže v B-žebříčku 2015 je celkově v H14 David 19. a Péťa 22. V H16B Toník 19. Tandemu Synek-Synková můžete říkát pátý-pátá -celkově v H35 a D35. Marcel 16. v H40. A že se DOK objeví i letos v seznamu klubů disponujících vítězi kategorií, za to mohu já, úspěšný v souboji unavených, odkvetlých a operovaných H60.

/Tom/

—————

Zpět