MČR v nočním OB

28.04.2015 21:51

Na letošní nočňák jsme nevyrazili jen za sportovními výsledky. Ještě lépe - kromě Vítka jsme se všichni víceméně shodli, že nikdo nevyrazil za sportovními výsledky. Hledali jsme především inspiraci pro 16.04.2016, I já své loňské rozhodnutí "dál než do Příbrami nejedu" přehodnotil až poté, co nám soutěžní komise přiklepla mistrovství. Ale o tom později.

Na nočňák jsme vyrazili ve dvou autech. Nálada v našem voze (B) byla výtečná. Pokračujeme v tradici ochutnávání regionálních piv při celostátních závodech a cestou se stavili v havlíčkobrodském Rebelu. (Mladší 18 let se spokojil s kofolou). Za Brnem jsme zjistili, že se zde zřejmě buduje nová Velkomoravská říše, a poté, co nás asi pátá objížďka nepustila kýženým směrem, se řidič rozhodl projet staveništěm. Nakonec jsme tedy do Bukovinky včas dorazili a mohli se vydat do lesa. Závod to byl náročný, jak napovídala stará mapa a parametry tratí. Vítek v H18 zaběhl solidně - 9 místo, každá TOP10 se počítá. Tonda zaplatil nováčkovskou daň, já se potýkám s formou, Tom se zdravím, Léda s Pavlem bůhví s čím, a tak čest klubu musel zachránit Předseda, která nejenže doběhla v limitu, ale dokonce si ve veteraniádě vyběhla bronz! Dobrý, na to že ji Doksy nedávno pohřbívaly...

Druhý aspekt, čumendo, jsme též splnili, vyvstala řada otázek (reflexy ano či ne, ozvučení ano či ne,...) a poučný výlet to rozhodně byl. Probrali jsme to již v Jedovnici na internátu po závodech (nad suvenýry z Rebela), a probírat to budeme ještě dlouho. A to všechno proto, aby to 16.04.2016 bylo všechno pintlich, jak my Češi říkáme.

D.

 

PS: Početnější výpravy se účastnili tří oblasťáků, kde to i cinkalo, ale tam jsem nebyl, a nemůžu psát všechno já, víme?

—————

Zpět