Mistrovství ČR sprintových štafet

15.09.2014 14:48

Do Smiřic zamířil Vítek hájit barvy Pragovky, za kterou ve štafetách hostuje, dorosteneckého parťáka v Doksech nemaje, a taky tři kluci a čtyři holky (P. a A. Synkovi, David, Anička, Amálka, Petra a Terka) jako reprezentanti oblastních výběrů, protože žactvo klubové mistrovství nemá.

Pragovka s Vítkem na druhém úseku doběhla pátá, což považujeme i trochu za náš úspěch. Ještědská oblast postavila několik čtyřčlených štafet, a to tak, že v žádné z nich neběžel z Doks víc jak jeden zástupce. V družstvu, které pro oblast získalo stříbro, jsme zastoupení neměli, ale hned v té další štafetě, která obsadila 6. místo, finišoval Toda Synek.

Součástí závodního víkendu byl i áčkový sprint v Hostinném a mediálně profláklé štafety na Hořickém Chlumu s televizně propíranou sršní událostí. Zpětně je na to možné pohlížet s nadledem, o žádnou legraci ale rozhodně nešlo. Takže naše mládež sbírající zkušenosti pobrala i nějaké méně příjemné a s nádechem dobrodružství. My, co jsme tam nebyli, můžeme závidět (a zároveň doufat), že "naše" závody se na obrazovkách neobjeví. 

Na fotky ze závodů, kde při troše trpělivosti najdete i naše zástupce, se můžete podívat zde https://shk.rajce.idnes.cz/MCR_sprint.stafet%2CSmirice%2C14.9.2014-veterani%2Czaci/ a https://shk.rajce.idnes.cz/MCR_sprint.stafet%2CSmirice%2C14.9.2014_-_dorost/.

—————

Zpět