Parádní (skoro)zakončení sezony v Jablonci

29.09.2013 21:29

MČR štafet a družstev se vyvedlo náramně. Tradiční provazce vody se tentokrát nekonaly, naopak babí léto přímo vybízelo k proběhnutí. K tomu se přidal parádní terén, pěkné tratě, dobrá mapa, perfektní aréna a neopakovatelná atmosféra týmových závodů. Ani my jsme nelenili a vyrazili do Jablonce za tradiční vůní burčáku na poslední velké závody sezony.

Sobotní MČR štafet se povedlo klukům v H18. Vítek, Matěj a Vojta doběhli 15., za sebou nechali mj. áčko Pardubic, hradecké Slavie, Žabin či Zlína. To je pěkný výsledek, rozhodně nad očekávání. Krom toho jsme ještě já, Lucka Vlažná a Venca dali dohromady štafetu MIX, kde jsme v tvrdé konkurenci skončili jedenáctí. To zase bude pro Pavla voda na mlýn, protože když běžel on, bylo z toho vždycky místo páté...

V neděli konečně došlo na několikrát zmiňovaná družstva, tedy MČR klubů. Sestava Dan, Petra H., Tonda, Petra S., Vítek, Lucka a Venca obsadila krásné 53. místo. Nicméně každý si musí najít tu "svojí statistiku." V redukovaném pořadí, tedy pokud počítáme pouze áčková družstva všech klubů, jsme skončili na ještě krásnějším 29. místě. Čili OK Doksy - 29. nejlepší klub u nás!

—————

Zpět