Sportovec Doks: dvě nominace za OK Doksy

23.02.2013 15:23

I v letošním roce má náš klub dvě nominace v anketě Sportovec Doks (kategorie mládež) a to Vojtu Boskovského a Vítka Koštejna. Jelikož se jedná o anketu ze sportovního prostředí, je dobré svým hlasováním vyjádřit svůj zájem o sportovní dění v Doksech.

Hlasovat můžete v kategoriích mládež, dospělí a týmy, ale také o sportovní akci roku 2012. Ve všech uvedených kategoriích má každý hlasující jeden hlas, z hlasování budou vyřazeny anketní lístky, které nebudou vyplněny všemi požadovanými údaji o hlasujícím. Anketní lístek si můžete stáhnout ZDE.

Je jistě milé, pokud podpoříte člena z našeho klubu. Myslete však především na to, že se jedná o anketu SPORTOVEC DOKS, proto při volbě zohledňujte především sportovní výkony, morální kvality sportovce apod.. Ukazatel, kdo je členem našeho klubu, by rozhodně neměl být určujícím faktorem. Myslete na to při hlasování a to i v případě, že víte, že ne všude to takto probíhá.

Hlasovací lístek lze odevzdat do čtvrtka 28.2.2013.

Pavel

—————

Zpět