Víkendové oblasťáky proběhly "bez Peter"

05.10.2014 20:22

Po dlouhé době došlo k tomu, že na oblasťáku nestartovala ani jedna z našich Peter.

Sobotní klasiku pořádala Chrastava ve Zdislavě. Výborně zaběhli kluci - Petr a David vyhráli H12, resp. H14, ve čtrnáctkách přidal páté místo Tonda.

V neděli pořádali pražáci (DKP) krátkou v Šemanovicích (dějiště loňských zářijových áček). Krátká to byla dost výživná a myslím, že pokud by se všichni přihlásili do "elek", jak znělo ve stanu, měli by z toho někteří výživnou klasiku. Se skalami se výborně popasoval Tonda v H14 a vyhrál. Mimochodem, nejlepší čas v kategorii měl David, ale chybné ražení na předposlední kontrole ho stálo vítězství. Budiž to ponaučením pro všechny, na žádné "kdyby" se nehraje, a pro příště - kontroluj kódy, kontroluj kódy, KONTROLUJ KÓDY! (i když zrovna já mám co radit...)

O víkendu si tedy Petr, Tonda i David připsali po jednom vítězství. To je, bez přehánění, supr výsledek a příslib do štafet.

Sezona utekla ja k voda, závodů už moc není. Žactvu přejeme hodně štěstí na družstvech příští týden. Poté už jsou na programu jen dva oblasťáky a konec. Ale pokud si chcete prodloužit ezonu a zkusit trochu "jiný" orienťák, přihlašte se na HROB. Zážitek za to stojí, příchozí nejsou nikjak likvidační a navíc - takhle blízko už HROB asi nikdy nebude.

 

Dan

—————

Zpět